Čas na serveru 12:27:22

Salvador Dalí
Šťastný jednorožec

Id: 403001

Šťastný jednorožec

  •  / Šťastný jednorožec / Salvador Dalí

litografie/papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 52 x 62 cm, značeno tužkou a číslováno ve spodní části, č. 6/300, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7577x

Vyvolávací cena:

47 007

Účastníci: 18

Příhozy: 84