Čas na serveru 18:25:37

Salvador Dalí
Sv. Jiří a drak

Id: 66810

Sv. Jiří a drak

  •  / Sv. Jiří a drak / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 75 cm, originální signatura tužkou vpravo dole, datováno 1962, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3772x

Vyvolávací cena:

37 500