Čas na serveru 08:25:28

Salvador Dalí
Talíř Atletica

Id: 167704

Talíř Atletica

  •  / Talíř Atletica / Salvador Dalí

postříbřený kov zdobený serigrafií, průměr 28 cm, vše rámováno a zaskleno, na zadní straně certifikát původu, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem Bycko

zobrazeno: 4702x

Vyvolávací cena:
8 000

13 000