Čas na serveru 04:17:27

Salvador Dalí
Tanec

Id: 387001

Tanec

  •  / Tanec / Salvador Dalí
  •  / Tanec / Salvador Dalí
  •  / Tanec / Salvador Dalí

dřevoryt/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole č. listu 41/200 rámováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3534x

Vyvolávací cena:

48 000

Účastníci: 20

Příhozy: 75