Čas na serveru 00:52:39

Salvador Dalí
Tekoucí hodiny

Id: 82806

Tekoucí hodiny

  •  / Tekoucí hodiny / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 52 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9600x

Vyvolávací cena:

25 000