Čas na serveru 13:19:13

Salvador Dalí
Telefonní sluchátko

Id: 34204

Telefonní sluchátko

  •  / Telefonní sluchátko / Salvador Dalí

litografie/značený francouzský ruční papír, velikost tisku 39,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 28/75, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2569x

Vyvolávací cena:

12 000