Čas na serveru 09:17:52

Salvador Dalí
Trh s otroky se skrytou bustou Voltaira

Id: 417502

  •  / Trh s otroky se skrytou bustou Voltaira / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 60,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.249

zobrazeno: 1079x

Vyvolávací cena:

7 500