Čas na serveru 02:39:47

Salvador Dalí
Tři grácie

Id: 338701

Tři grácie

  •  / Tři grácie / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 16,8 x 22,1 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 9993x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 53