Čas na serveru 22:36:08

Salvador Dalí
Tři Grácie

Id: 382802

Tři Grácie

  •  / Tři Grácie / Salvador Dalí

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 1575x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 51