Čas na serveru 01:55:14

Salvador Dalí
Tři mladé ženy a tající piano

Id: 425602

Tři mladé ženy a tající piano

  •  / Tři mladé ženy a tající piano / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 66 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 242

zobrazeno: 2078x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 66