Čas na serveru 15:31:46

Salvador Dalí
Tvář

Id: 83704

Tvář

  •  / Tvář / Salvador Dalí
  •  / Tvář / Salvador Dalí
  •  / Tvář / Salvador Dalí
  •  / Tvář / Salvador Dalí
  •  / Tvář / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 34,5 x 42,5 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole 312/500, značený papír, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1927x

Vyvolávací cena:

22 500

Příhozy: 53