Čas na serveru 17:39:44

Salvador Dalí
Ukřižovaný

Id: 89303

Ukřižovaný

  •  / Ukřižovaný / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost listu 65,5 x 51 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 226/500, vč. zlaté pečetě, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8001x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 79