Čas na serveru 15:42:16

Salvador Dalí
V aréně

Id: 141706

V aréně

  •  / V aréně / Salvador Dalí
  •  / V aréně / Salvador Dalí
  •  / V aréně / Salvador Dalí
  •  / V aréně / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 57,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 241/250, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3085x

Vyvolávací cena:

12 000