Čas na serveru 14:18:10

Salvador Dalí
Velký kůň

Id: 1788

Velký kůň

  •  / Velký kůň / Salvador Dalí
  •  / Velký kůň / Salvador Dalí
  •  / Velký kůň / Salvador Dalí
  •  / Velký kůň / Salvador Dalí

kolorovaný lept/ruční papír "japan", č. 95/300, rozměr ve výřezu 58 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, ojediněle se vyskytující motiv

zobrazeno: 5928x

Vyvolávací cena:
9 500

55 000