Čas na serveru 03:37:17

Salvador Dalí
Vítězní koně

Id: 439302

Vítězní koně

  •  / Vítězní koně / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 44 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1980x

Vyvolávací cena:

10 000