Čas na serveru 15:22:24

Salvador Dalí
Zátiší

Id: 67806

Zátiší

  •  / Zátiší / Salvador Dalí
  •  / Zátiší / Salvador Dalí
  •  / Zátiší / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 37 x 50 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4369x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 67