Čas na serveru 16:53:26

Salvador Dalí
Žena a motýl

Id: 1963

Žena a motýl

  •  / Žena a motýl / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5975x

Vyvolávací cena:

79 500

Příhozy: 82