Čas na serveru 20:03:35

Salvador Dalí
Žena s hlavou růží

Id: 10601

Žena s hlavou růží

  •  / Žena s hlavou růží / Salvador Dalí

litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 3927x

Vyvolávací cena:

16 500