Čas na serveru 15:27:43

Salvador Dalí
Zjevení Afrodity

Id: 14302

Zjevení Afrodity

  •  / Zjevení Afrodity / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 31,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 2375x

Vyvolávací cena:

23 000