Čas na serveru 09:44:04

Šárka Gruntová
Srdíčko

Id: 271501

Srdíčko

  •  / Srdíčko / Šárka Gruntová
  •  / Srdíčko / Šárka Gruntová
  •  / Srdíčko / Šárka Gruntová

malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 1328x

Vyvolávací cena:
500

10 000