Čas na serveru 08:22:47

Scipione Vannutelli
Čekající

Id: 97204

Čekající

  •  / Čekající / Scipione Vannutelli

akvarel/papír, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1660x

Vyvolávací cena:

2 900