Čas na serveru 07:30:29

Šimon Brejcha
Rozplétání myšlenek

Id: 300201

Rozplétání myšlenek

  •  / Rozplétání myšlenek / Šimon Brejcha

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na původním olištování, pravost potvrzena autorem

zobrazeno: 3824x

Vyvolávací cena:

12 500