Čas na serveru 16:29:31

Simone Gaudin
Baletka

Id: 104122

Baletka

  •  / Baletka / Simone Gaudin
  •  / Baletka / Simone Gaudin
  •  / Baletka / Simone Gaudin

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 3254x

Vyvolávací cena:
1 200

19 500

Příhozy: 62