Čas na serveru 16:04:07

Slávka Krátká
Okrajová čtvrť

Id: 383205

Okrajová čtvrť

  •  / Okrajová čtvrť / Slávka Krátká

aryl/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis a autorské razítko

zobrazeno: 2163x

Vyvolávací cena:

31 000