Čas na serveru 01:50:59

Slavoj Kovařík
Kompozice

Id: 25002

Kompozice

  •  / Kompozice / Slavoj Kovařík

malba/koláž/plátno, rozměr 70 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, velmi dobrý původní stav, oděrky na rámu

zobrazeno: 1630x

Vyvolávací cena:

15 500