Čas na serveru 00:33:08

Slavoj Kovařík
Zahrady

Id: 237102

Zahrady

  •  / Zahrady / Slavoj Kovařík
  •  / Zahrady / Slavoj Kovařík
  •  / Zahrady / Slavoj Kovařík
  •  / Zahrady / Slavoj Kovařík
  •  / Zahrady / Slavoj Kovařík
  •  / Zahrady / Slavoj Kovařík
  •  / Zahrady / Slavoj Kovařík

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr ve výřezu 44 x 62 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, vystaveno, pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, autorsky orámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1702x

Vyvolávací cena:

9 500