Čas na serveru 10:13:12

Soběslav Pinkas
Na cestě

Id: 235101

Na cestě

  •  / Na cestě / Soběslav  Pinkas

olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 526x

Vyvolávací cena:
50 000

51 000

2020,03-1,10,21,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu