Čas na serveru 09:49:34

Soběslav Pinkas
Na cestě

Id: 235101

Na cestě

  •  / Na cestě / Soběslav  Pinkas

olej/plátno, rozměr 35,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v minulosti neodborně opraven, stav viz foto, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2608x

Vyvolávací cena:
50 000

93 000