Čas na serveru 10:21:51

Soběslav Pinkas
Na procházce

Id: 383702

Na procházce

  •  / Na procházce / Soběslav  Pinkas

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozená malba, rámováno

zobrazeno: 2167x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 78