Čas na serveru 03:32:06

Soběslav Pinkas
Podvečer

Id: 292503

Podvečer

  •  / Podvečer / Soběslav  Pinkas

olej/plátno, rozměr 29 x 23 cm, neznačeno, oděrky na rámu, doba vzniku cca 1875, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1006x

Vyvolávací cena:

17 500