Čas na serveru 03:20:16

Soběslav Pinkas
Při odpočinku

Id: 180

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Soběslav  Pinkas

olej/karton, rozměr malby 55 x 40 cm, signováno PD, zažloutlý lak, nutno restaurovat

zobrazeno: 3354x

Vyvolávací cena:
12 000

21 000