Čas na serveru 13:00:16

Soter Vonášek
Loket

Id: 16

Loket

  • Loket / Loket / Soter  Vonášek

rozměr 77 x 54,5 cm, olej/plátno, signováno PD, datováno 1932

zobrazeno: 3341x

Vyvolávací cena:

29.5.2012, 20:10:00

16.5.2012 17:37 5 500 Kč