Čas na serveru 13:19:46

Soter Vonášek
Lomnický štít

Id: 187

Lomnický štít

  •  / Lomnický štít / Soter  Vonášek

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno PD, původní stav, drobné otluky na rámu

zobrazeno: 3630x

Vyvolávací cena:

22.1.2013, 21:20:00

2.1.2013 13:21 6 500 Kč