Čas na serveru 06:21:18

Stanislas Lépine
Loďky na řece

Id: 143135

Loďky na řece

  •  / Loďky na řece / Stanislas  Lépine

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, poškozený rám

zobrazeno: 2945x

Vyvolávací cena:
22 000

151 000

Příhozy: 54