Čas na serveru 09:57:54

Stanislav Bukovský
Akty

Id: 65204

Akty

  •  / Akty / Stanislav Bukovský
  •  / Akty / Stanislav Bukovský
  •  / Akty / Stanislav Bukovský
  •  / Akty / Stanislav Bukovský

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lehce zašpiněna, obraz malován pro Jiřího Kovaříka

zobrazeno: 1965x

Vyvolávací cena:

10 500