Čas na serveru 06:52:08

Stanislav Feikl
Dívčí akt

Id: 261803

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr 68 x 87 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lehké poškození malby viz foto

zobrazeno: 3299x

Vyvolávací cena:
3 200

7 000