Čas na serveru 06:58:19

Stanislav Feikl
Hrad nad řekou

Id: 1470

Hrad nad řekou

  •  / Hrad nad řekou / Stanislav Feikl

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, lehce zašpiněno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2297x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400