Čas na serveru 13:25:20

Stanislav Feikl
Hrad nad řekou

Id: 1470

Hrad nad řekou

  •  / Hrad nad řekou / Stanislav Feikl

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, lehce zašpiněno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1261x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400