Čas na serveru 11:59:24

Stanislav Feikl
Interiér kostela

Id: 1670

Interiér kostela

  •  / Interiér kostela / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr 99 x 71 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, značné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1406x

Vyvolávací cena:

19.1.2015, 20:30:00

19.1.2015 18:05 5 500 Kč