Čas na serveru 20:41:02

Stanislav Feikl
Interiér kostelíka

Id: 231108

Interiér kostelíka

  •  / Interiér kostelíka / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena:
2 200

7 500