Čas na serveru 22:22:34

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 309501

Karlův most

  •  / Karlův most / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole

zobrazeno: 2528x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 110