Čas na serveru 08:32:28

Stanislav Feikl
Na pohovce

Id: 1401

Na pohovce

  •  / Na pohovce / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stará oprava plátna viz foto, původní stav

zobrazeno: 2928x

Vyvolávací cena:
7 000

16 500