Čas na serveru 13:51:29

Stanislav Feikl
Na řece

Id: 316203

Na řece

  •  / Na řece / Stanislav Feikl
  •  / Na řece / Stanislav Feikl
  •  / Na řece / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 3406x

Vyvolávací cena:
2 200

7 505