Čas na serveru 10:26:33

Stanislav Feikl
Nový svět

Id: 21501

Nový svět

  •  / Nový svět / Stanislav Feikl

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 38 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2073x

Vyvolávací cena:
1 800

2 800