Čas na serveru 10:52:32

Stanislav Feikl
Pohled do kraje

Id: 48402

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Stanislav Feikl

olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena: