Čas na serveru 08:50:44

Stanislav Feikl
Pohled na sv. Mikuláše

Id: 718

Pohled na sv. Mikuláše

  •  / Pohled na sv. Mikuláše / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, rozklížený rám, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2504x

Vyvolávací cena:

4 600