Čas na serveru 02:37:25

Stanislav Feikl
Pohled z Petřína

Id: 129105

Pohled z Petřína

  •  / Pohled z Petřína / Stanislav Feikl

olej/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1462x

Vyvolávací cena:

6 200