Čas na serveru 01:38:58

Stanislav Feikl
Pražské panorama

Id: 231104

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Stanislav Feikl

olej/sololit, rozměr cca 69 x 95 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1372x

Vyvolávací cena:
2 200

8 600