Čas na serveru 11:27:34

Stanislav Feikl
Pražské panorama

Id: 112107

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Stanislav Feikl

olej/plátno, rozměr 85 x 125 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn

zobrazeno: 1141x

Vyvolávací cena:

11 000