Čas na serveru 09:53:58

Stanislav Feikl
Snopy

Id: 233103

Snopy

  •  / Snopy / Stanislav Feikl
  •  / Snopy / Stanislav Feikl
  •  / Snopy / Stanislav Feikl

olej/lepenka, rozměr 26 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 93x

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

2020,03-1,09,19,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu