Čas na serveru 11:52:20

Stanislav Feikl
Vesnička

Id: 231114

Vesnička

  •  / Vesnička / Stanislav Feikl

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 607x

Vyvolávací cena:

2 800