Čas na serveru 04:56:26

Stanislav Feikl
Z Karlova mostu

Id: 334302

Z Karlova mostu

  •  / Z Karlova mostu / Stanislav Feikl

olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, značeno vpravo dole, obraz ve spodní části lokálně poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3131x

Vyvolávací cena:

2 200

2022,01-1,10,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu