Čas na serveru 07:58:44

Stanislav Feikl
Z Karlova mostu

Id: 334302

Z Karlova mostu

  •  / Z Karlova mostu / Stanislav Feikl

olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, značeno vpravo dole, obraz ve spodní části lokálně poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5412x

Vyvolávací cena:

28 500